Területi képviselő

Cégünk munkatársat keres területi képviselő munkakörbe.

A következő területről várjuk a jelentkezőket: Budapest, Pest megye

Feladatok:

  • területi képviselőA cég által forgalmazott termékek értékesítése
  • Rendelések felvétele
  • A munkakör adminisztratív feladatainak ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás meglévő partnereinkkel
  • Új partnerek felkutatása, intenzív piacbővítés

Az ideális jelölt:

  • Minimum középfokú végzettséggel...
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal...
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készséggel...
  • Kiváló elemző- és problémamegoldó készséggel rendelkezik.
  • Felelősségteljesen és precízen végzi munkáját.
  • Önállóan és csapatban is megállja a helyét.

Amit kínálunk:

  • munkavégzéshez szükséges technikai eszközök (szolgálati gépjármű, tablet, telefon)
  • folyamatos szakmai képzések
  • teljesítményarányos, versenyképes fizetés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Kérjük, csak akkor jelentkezzen az állásra, ha hosszú távra kíván elhelyezkedni.
Fényképes szakmai önéletrajzát a
cv3@armintrade.com címre várjuk.