Az Armin Trade Kft. és cégcsoportja több, mint tízéves szakmai tapasztalattal rendelkezik a kereskedelem terén. Professzionális disztribútorként számos márka magyarországi és európai értékesítését végezzük. Ebbe a kiváló szaktudással rendelkező csapatba keressük új Termék designer​ munkatársunkat.

Mi lenne a feladatod?

  • Termék dobozok grafikai szerkesztése
  • Termékek technikai dokumentációjának elkészítése (Használati utasítások)
  • Meglévő termékek megadott szempontok szerinti átdolgozása
  • jogszabályok, jelölési előírások nyomon követése és alkalmazása
  • Vázlatok és Design-javaslatok előterjesztése
  • Mintadarabok és termékek vizsgálatának megtervezése, lebonyolítása
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal (értékesítés, raktár)

Téged keresünk, ha

  • Illustrator, Photoshop programokat magabiztosan használod
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség jellemez
  • Önállóan és csapatban is megállod a helyed

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Dinamikus, fiatalos csapat, családias környezet
  • Versenyképes fizetés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki alapismeretek
  • Grafikus beállítottság
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Debrecen belvárosában

Kérjük, csak akkor jelentkezzen az állásra, ha hosszú távra kíván elhelyezkedni. Az állásinterjú részben angol nyelven zajlik majd, ezt kérjük, vedd figyelembe a jelentkezéskor!

Várjuk, bérigény megjelölésével a fényképes szakmai önéletrajzod a  cv3@armintrade.com e-mail címre!