Beszerző pozíció

Magyarország piacvezető disztribúciós cégcsoportja, az Armin Trade, új munkatársat keres beszerző munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég által forgalmazott termékekkel kapcsolatos adminisztratív, készletezési folyamatok koordinálása
  • A készletgazdálkodási tevékenységek ellenőrzése, felügyelete, naprakész vezetése rendszerünkben
  • A beszerzéssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása: beszerzések elindítása, koordinálása és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a beszállító és a szállítmányozó partnerekkel
  • A felettes vezetője által delegált adminisztratív jellegű feladatok
  • EKAER rendszer használata

Az ideális jelölt:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudással (szóban és írásban),
  • MS Office programcsomag készségszintű ismeretével és
  • Kiváló elemző- és problémamegoldó készséggel rendelkezik.
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség jellemzi
  • Önállóan és csapatban is megállja a helyét

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Csak olyanok jelentkezését várjuk, akik hosszú távon kívánnak elhelyezkedni.
Az állásinterjú részben angol nyelven zajlik majd, kérjük, ezt vegyék figyelembe a jelentkezéskor!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Fényképes szakmai önéletrajzát a cv3@armintrade.com címre várjuk.