Nemzetközi áruforgalmi ügyintéző

Az Armin Trade Kft. és cégcsoportja új munkatársat keres nemzetközi áruforgalmi ügyintéző munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendelések előkészítése, és leadása a külföldi beszállító partnerek felé
  • Az import áru beérkezéséhez szükséges dokumentumok ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, kollegákkal
  • A raktári dolgozók tájékoztatása az áruk érkezéséről
  • Vámkezelési folyamatban való közreműködés
  • EKAER rendszer használata
  • A beérkezett import áru készletre vétele, az áruátvételhez szükséges dokumentumok ellenőrzése, a beérkezett áru rendszerben történő rögzítése
  • A felettes vezetője által delegált adminisztratív jellegű feladatok

Az ideális jelölt:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudással (szóban és írásban),
  • MS Office programcsomag készségszintű ismeretével és
  • Kiváló elemző- és problémamegoldó készséggel rendelkezik.
  • Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség jellemzi
  • Önállóan és csapatban is megállja a helyét

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Csak olyanok jelentkezését várjuk, akik hosszú távon kívánnak elhelyezkedni.
Az állásinterjú részben angol nyelven zajlik majd, kérjük, ezt vegyék figyelembe a jelentkezéskor!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Fényképes szakmai önéletrajzát a cv3@armintrade.com címre várjuk.